Wolne miejsca pod reklamę

Chcesz zareklamować swą działalność w przestrzeni miejskiej, ale nie wiesz gdzie? Informację o wolnych miejscach pod reklamę w Toruniu znajdziesz w folderze wydanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Ulotka zawiera wykaz wolnych miejsc pod reklamę na budynkach gminnych oraz wspólnot mieszkaniowych.  Gdy już się takie miejsce wybierze, trzeba w pierwszej kolejności złożyć wniosek w kancelarii ZGM. Muszą się w nim znaleźć następujące informacje:

  • nazwa, adres, numer telefonu podmiotu lub osoby fizycznej wyrażąjącej chęć umieszczenia reklamy,
  • adres obiektu, na którym ma znajdować się reklama z informacją o dokładnej jej lokalizacji (szkic lub zdjęcie ukazujące reklamę)
  • dokładne wymiary reklamy,
  • rodzaj nośnika, na którym zostanie umieszczona

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 56 65 77 501

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MiejscaNaReklame.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MiejscaNaReklame.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościWolne miejsca pod reklamę Chcesz zareklamować swą działalność w przestrzeni miejskiej, ale nie wiesz gdzie? Informację o wolnych miejscach pod reklamę w Toruniu znajdziesz w folderze wydanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Ulotka zawiera wykaz wolnych miejsc pod reklamę na budynkach gminnych oraz wspólnot mieszkaniowych.  Gdy już się takie miejsce wybierze, trzeba...ZGM Toruń