Zakończona została nowa inwestycja miejska. Prezydent Michał Zaleski w dniu 7 stycznia 2020 r. przekazał klucze do nowych mieszkań przy ul. Rolniczej. Swoje nowe lokum otrzymało 15 rodzin, wśród których są rodziny wykwaterowane ze swoich dotychczasowych mieszkań w związku z realizacją przez Gminę Miasta Toruń zadań własnych, oczekujące na poprawę warunków mieszkaniowych oraz rodziny z listy mieszkaniowej, czyli takie, które po raz pierwszy zamieszkają w zasobach miejskich.

Blok przy ul. Rolniczej, to budynek czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej ulepszonej. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 970 m kw., z czego powierzchnia mieszkalna to 832 m kw. Budynek został wyposażony m.in. w instalację elektryczną i teletechniczną (domofonową, dzwonkową, telewizyjną, telefoniczną, odgromową), zasilanie w ciepło z sieci miejskiej PGE. Na dachu zamontowana jest instalacja z paneli fotowoltaicznych.

Mieszkania mają powierzchnię od 50 do 64 m kw. Mieszkania są wykończone w standardzie „pod klucz”. Na posadzkach w kuchniach i łazienkach położone są płytki, w pokojach i przedpokojach panele podłogowe. Kuchnie wyposażone są w kuchenkę elektryczną czteropalnikową z piekarnikiem. Lokale powyżej parteru posiadają balkony.

W ramach inwestycji zrobione zostały dojazd i dojście do budynku oraz śmietnik, powstało także 18 miejsc postojowych, a wokół pojawiła się zieleń.

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2020/01/1.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2020/01/1.jpg?resize=150%2C150&ssl=1ZGMAktualnościZakończona została nowa inwestycja miejska. Prezydent Michał Zaleski w dniu 7 stycznia 2020 r. przekazał klucze do nowych mieszkań przy ul. Rolniczej. Swoje nowe lokum otrzymało 15 rodzin, wśród których są rodziny wykwaterowane ze swoich dotychczasowych mieszkań w związku z realizacją przez Gminę Miasta Toruń zadań własnych, oczekujące na...ZGM Toruń