Nowa dyrektor ZGM

Monika Mikulska, dotychczasowa dyrektor miejskiego Biura Mieszkalnictwa, będzie zarządzać Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej.

Od dziś, tj. od środy 18 września, Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej zarządzać będzie Monika Mikulska, dotychczasowa dyrektor Biura Mieszkalnictwa w urzędzie miasta. Dyrektor została czasowo przeniesiona na kierownicze stanowisko w ZGM, a ogłoszony w czerwcu br. nabór nie został rozstrzygnięty, ponieważ kandydaci nie spełniali oczekiwań pracodawcy.

Roman Bicki, który dotąd kierował ZGM, powróci na zajmowane wcześniej stanowisko w Wydziale Organizacji i Kontroli urzędu miasta. Obowiązki dyrektora Biura Mieszkalnictwa będzie zaś pełnić Elżbieta Kowalska, dotychczasowy główny specjalista w BM.

Monika Mikulska jest pracownikiem urzędu miasta od kwietnia 2011 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę związane z zarządzaniem zasobami mieszkaniowymi.

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MonikaMikulska.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MonikaMikulska.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościNowa dyrektor ZGM Monika Mikulska, dotychczasowa dyrektor miejskiego Biura Mieszkalnictwa, będzie zarządzać Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej. Od dziś, tj. od środy 18 września, Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej zarządzać będzie Monika Mikulska, dotychczasowa dyrektor Biura Mieszkalnictwa w urzędzie miasta. Dyrektor została czasowo przeniesiona na kierownicze stanowisko w ZGM, a ogłoszony w czerwcu br. nabór...ZGM Toruń