ZGM na Targach Nieruchomości

W dniach 28-29 września 2013 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI.
W Targach udział wzięli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, pracownie projektowe, instytucje ubezpieczeniowe, firmy wyposażenia wnętrz oraz banki. W targach uczestniczył również Urząd Miasta Torunia, reprezentowany przez Biuro Obsługi Inwestora i Wydział Gospodarki Nieruchomościami, a także Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

DSC_4357

Pan Zbigniew Rasielewski, Z-ca Prezydenta Miasta Torunia
i Pan Adam Zakrzewski, Dyrektor Biura Obsługi Inwestora
IMG_0007_1
Pani Monika Mikulska, Dyrektor ZGM

Uczestnicy Targów Nieruchomości mieli okazję zapoznać się z ofertą ZGM na wynajem lokali użytkowych, powierzchni reklamowych oraz uzyskać informacje na temat zamiany mieszkania.

DSC_4389

Na stanowisku Urzędu Miasta prezentowany był projekt nowego toruńskiego osiedla mieszkaniowego na terenie JAR-u oraz miejska oferta inwestycyjna.

DSC_4377

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Targi.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Targi.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościZGM na Targach Nieruchomości W dniach 28-29 września 2013 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3 odbyły się TORUŃSKIE TARGI NIERUCHOMOŚCI. W Targach udział wzięli deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, pracownie projektowe, instytucje ubezpieczeniowe, firmy wyposażenia wnętrz oraz banki. W targach uczestniczył również Urząd Miasta Torunia, reprezentowany...ZGM Toruń