Medale dla naszego Pracownika

Pan Artur Kłosiński zawodowo zajmuje się windykowaniem należności ZGM, w czasie wolnym od pracy poświęca się jednak swojej wieloletniej pasji – pływaniu – i to z sukcesami.

W dniach 15-17 listopada br. na krakowskiej pływalni Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Do rywalizacji zgłosiło się  647 zawodników ze 112 klubów z 8 krajów: Polski, Czech, Łotwy, Litwy, Rosji, Słowacji, Szwecji i Ukrainy.

Pan Artur zdobył brąz na dystansie 200 m stylem grzbietowym oraz srebro w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym. W innych konkurencjach plasował się zaraz za podium.

kraków

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/ArturKlosinski.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/ArturKlosinski.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościMedale dla naszego Pracownika Pan Artur Kłosiński zawodowo zajmuje się windykowaniem należności ZGM, w czasie wolnym od pracy poświęca się jednak swojej wieloletniej pasji - pływaniu - i to z sukcesami. W dniach 15-17 listopada br. na krakowskiej pływalni Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. Do...ZGM Toruń