Lokale do wynajęcia

9 grudnia br. odbędzie się przetarg ustny na wynajęcie nieruchomości od ZGM.  Do wynajęcia są cztery lokale użytkowe, fort, dwa garaże i miejsca parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze.

Lokale użytkowe mają powierzchnię od 14 do blisko 58 metrów kwadratowych. Dwa lokale zlokalizowane są na terenie Starówki, kolejne dwa znajdują się w lewobrzeżnej części miasta. Do wynajęcia jest także fort przy Szosie Lubickiej i garaże murowane przy ul. Olsztyńskiej i Bydgoskiej.

PB033889

Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w kasie ZGM przy ul. Grudziądzkiej 159B w nieprzekraczalnym terminie do 6 grudnia br.

Przetarg odbędzie się natomiast  9 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Biura Obsługi Mieszkańców Nr I przy ul. Gołębiej 3 w Toruniu (I piętro).

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/LokaleDoWynajecia.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/LokaleDoWynajecia.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMPrzetargi, ofertyLokale do wynajęcia 9 grudnia br. odbędzie się przetarg ustny na wynajęcie nieruchomości od ZGM.  Do wynajęcia są cztery lokale użytkowe, fort, dwa garaże i miejsca parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze. Lokale użytkowe mają powierzchnię od 14 do blisko 58 metrów kwadratowych. Dwa lokale zlokalizowane są na terenie Starówki, kolejne dwa znajdują...ZGM Toruń