ZGM przystępuje do realizacji programu Kawka II, którego celem jest likwidacja wysokoemisyjnego sposobu ogrzewania mieszkań, m.in. poprzez podłączenie do miejskiej sieci, zastosowanie ogrzewania gazowego itp. Wszystko dzięki wsparciu z programu Kawka II, finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, a także dotowanego z budżetu miasta.


Program będzie realizowany w latach 2016-2018. W tym czasie ZGM zamierza zmienić system ogrzewania mieszkań w 12 budynkach zlokalizowanych przy ul. Broniewskiego 41, Chełmińskiej 1/ Rynek Staromiejski 26-27, Mickiewicza 63 i 108; Poznańskiej 66, 76, 95; Rabiańskiej 7, Szosie Bydgoskiej 28, Wysokiej 6 i 8 oraz przy ul. Żeromskiego 10.
Pierwszy etap obejmuje przegląd wszystkich lokali w zakresie oceny istniejących systemów grzewczych. Przeglądy rozpoczną się już w piątek 29 stycznia i potrwają do 15 lutego br. Wizję przeprowadzą upoważnieni pracownicy ZGM oraz Wydziału Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Toruniu. W związku z tym prosimy o udostępnienie mieszkań w wyznaczonym terminie. Przeglądy mieszkań odbędą się wg harmonogramu (poniżej).

harmonogram

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MieszkaniaKomunalne.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/MieszkaniaKomunalne.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualności  ZGM przystępuje do realizacji programu Kawka II, którego celem jest likwidacja wysokoemisyjnego sposobu ogrzewania mieszkań, m.in. poprzez podłączenie do miejskiej sieci, zastosowanie ogrzewania gazowego itp. Wszystko dzięki wsparciu z programu Kawka II, finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska...ZGM Toruń