Zarządcy nieruchomości gminnych w Toruniu

28 listopada br. do Torunia przyjadą zarządcy nieruchomości gminnych z całej Polski.  Inicjatorem i organizatorem konwentu jest toruński Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Patronat honorowy nad konferencją objął prezydent miastaTorunia Michał Zaleski.

Całodniowe spotkanie będzie mieć charakter panelu szkoleniowo-dyskusyjnego. Jednym z jego celów jest wypracowanie wspólnego stanowiska w przedmiocie nawiązania stałej współpracy i wymiany doświadczeń. Wśród uczestników znajdą się przedstawiciele Warszawy, Szczecina, Poznania, Gdańska, Łodzi, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Częstochowy, Bydgoszczy, Elbląga, Lublina, Suwałk, Płocka, Olsztyna, Koszalina, Gorzowa Wielkopolskiego, Kielc, Gorzowa Wielkopolskiego, Słupska.

Konwent zwieńczy podpisanie listu intencyjnego w sprawie zwołania kolejnego Ogólnopolskiego Konwentu Zarządców Nieruchomości Gminnych oraz powołania ciała stałego ds. przyszłych organizacji tego rodzaju edycji.

Konferencję uświetni prelekcja prof. dr hab. Ewy Siemińskiej z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu oraz Małgorzaty Wolny, członka stałego Krajowej Rady Komorniczej w Warszawie.

Chcielibyśmy wymienić się doświadczeniami z zarządcami gminnych nieruchomości z całego kraju. Mam nadzieje, że Konwent nabierze charakteru cyklicznego, corocznie organizowanego przez inny ośrodek. Cieszy mnie ogólnopolski zasięg spotkania. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele wielu polskich miast mówi Roman Bicki, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu i organizator Konwentu.

Konwent ma stanowić płaszczyznę współpracy pomiędzy poszczególnymi ośrodkami, które odpowiadają za prowadzenie polityki mieszkaniowej oraz zajmują się administrowaniem gminnego zasobu mieszkaniowego.

Konwent odbędzie się w hotelu „Copernicus” przy Bulwarze Filadelfijskim 11. Rozpocznie się o godz. 9:30 i potrwa do godz. 17:00. 

Więcej na stronie internetowej : www.konwent.org

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2012/11/Konwent.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2012/11/Konwent.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościZarządcy nieruchomości gminnych w Toruniu 28 listopada br. do Torunia przyjadą zarządcy nieruchomości gminnych z całej Polski.  Inicjatorem i organizatorem konwentu jest toruński Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Patronat honorowy nad konferencją objął prezydent miastaTorunia Michał Zaleski. Całodniowe spotkanie będzie mieć charakter panelu szkoleniowo-dyskusyjnego. Jednym z jego celów jest wypracowanie wspólnego stanowiska w...ZGM Toruń