W dniu 11.03.2020r. Premier RP Mateusz Morawiecki podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szkół, przedszkoli i żłobków na okres dwutygodniowy, począwszy od poniedziałku dnia 16 marca br. Gro naszych pracowników posiada dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Tym samym powyższa decyzja Premiera dotyka ich bezpośrednio, a co za tym idzie również i Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu. Dlatego podjęliśmy decyzję o ograniczeniu oraz redukcji osobistych kontaktów w tut. Zakładzie wśród samych pracowników, ale również i ze strony interesantów. Bardzo prosimy by kontaktować się z ZGM telefonicznie, bądź drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Dla korespondencji w formie papierowej uruchomiliśmy dedykowaną skrzynkę pocztową, która znajduje się w siedzibie tutejszego Zakładu. Wyrażamy przekonanie, iż Państwo rozumieją powagę sytuacji oraz mają na względzie nasze wspólne dobro, jakim jest ludzkie zdrowie i życie. Zrobimy wszystko, aby podjęte decyzje i wprowadzane przez nas zmiany miały jak najmniejszy wpływ na tempo realizacji Państwa zgłoszeń.

Deklarujemy, że będziemy odbierać wszystkie zgłoszenia telefoniczne oraz przesłane drogą e-mail jak i zdeponowane w skrzynce pocztowej, tak sprawnie i szybko, jak tylko to będzie możliwe. Przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania wywoływanego Koronawirusem, szczególnie warto zwracać uwagę
na dokładne przestrzeganie podstawowych zasad higieny, w tym częste mycie rąk, unikanie dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorować.

Od poniedziałku 16.03.2020r., aż do odwołania Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu zawiesza bezpośrednie przyjmowanie interesantów. Dokumenty w formie papierowej można składać w skrzynce pocztowej znajdującej się w siedzibie tutejszego Zakładu przy ulicy Grudziądzkiej 159B. Prosimy kontaktować się wyłącznie drogą telefoniczną lub e-mail, na wskazany poniżej adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. 

  zgm@zgm.torun.pl      56 657 75 00

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2020/03/ZakladZmiany-scaled.jpg?fit=1024%2C374&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2020/03/ZakladZmiany-scaled.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Maciej JanuszAktualnościW dniu 11.03.2020r. Premier RP Mateusz Morawiecki podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szkół, przedszkoli i żłobków na okres dwutygodniowy, począwszy od poniedziałku dnia 16 marca br. Gro naszych pracowników posiada dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Tym samym powyższa decyzja Premiera dotyka ich bezpośrednio, a co za tym idzie również...ZGM Toruń