Przetarg ustny na wynajem lokali

20 sierpnia br. (środa) o godz. 11.00 w siedzibie Biura Obsługi Mieszkańców Nr I przy ul. Gołębiej 3 w Toruniu (I piętro) odbędzie się przetarg ustny na wynajem lokali użytkowych, fortów, pomieszczeń gospodarczych, garaży oraz miejsc parkingowych. 

Do wynajęcia są 4 lokale użytkowe przy ul. Mickiewicza, Gagarina i Prostej, dwa obiekty forteczne przy ul. Szosa Lubicka i Bulwar Filadelfijski, garaże murowane m.in. przy ul. Mickiewicza czy Poznańskiej, miejsca parkingowe przy ul. Gagarina, pomieszczenia gospodarcze przy ul. Mickiewicza i Rolniczej oraz teren pod garaż blaszany przy ulicy Żeromskiego.

Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w kasie ZGM przy ul. Grudziądzkiej 159B w terminie do 19 sierpnia br.

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/LokaleUzytkowe61.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/LokaleUzytkowe61.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMPrzetargi, ofertyPrzetarg ustny na wynajem lokali 20 sierpnia br. (środa) o godz. 11.00 w siedzibie Biura Obsługi Mieszkańców Nr I przy ul. Gołębiej 3 w Toruniu (I piętro) odbędzie się przetarg ustny na wynajem lokali użytkowych, fortów, pomieszczeń gospodarczych, garaży oraz miejsc parkingowych.  Do wynajęcia są 4 lokale użytkowe przy ul. Mickiewicza,...ZGM Toruń