Nieruchomości do wynajęcia

Do 22 października br. można składać oferty na wynajem lokali użytkowych, garaży murowanych, miejsc parkingowych, pomieszczeń gospodarczych oraz obiektu fortecznego.

W organizowanym naborze ofert Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ma do wynajęcia po siedem lokali użytkowych i miejsc parkingowych przy ul. Gagarina 140-150. Na swoich najemców czekają również pomieszczenia gospodarcze przy ul. Rolniczej, a także trzy garaże murowane i obiekt forteczny przy Szosie Lubickiej.

Na Państwa oferty czekamy do 22 października br. Uczestnictwo w organizowanym naborze ofert wymaga uiszczenia wadium w kasie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Grudziądzkiej 159B.

 

 

ZGMPrzetargi, ofertyNieruchomości do wynajęcia Do 22 października br. można składać oferty na wynajem lokali użytkowych, garaży murowanych, miejsc parkingowych, pomieszczeń gospodarczych oraz obiektu fortecznego. W organizowanym naborze ofert Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ma do wynajęcia po siedem lokali użytkowych i miejsc parkingowych przy ul. Gagarina 140-150. Na swoich najemców czekają również pomieszczenia gospodarcze...ZGM Toruń