Nabór ofert na wynajęcie nieruchomości

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu lokali użytkowych, fortów, a także miejsc parkingowych, terenu użytkowego i pomieszczeń gospodarczych.

Na Państwa oferty czekamy do 20.11.2013r. W ofercie prosimy określić wysokość proponowanej stawki czynszu za 1m2 netto oraz rodzaj planowanej działalności. Warunkiem dopuszczenia do naboru ofert jest wpłacenie wadium w podanej wysokości w kasie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej ul. Grudziądzkiej 159B w terminie do 20.11.2013r.

Oferujemy wynajem lokali użytkowych usytuowanych m.in. przy ul. Działowskiego, Olimpijskiej, Mickiewicza, Konopnickiej, Parkowej, Okólnej, Poznańskiej, jak również przy ul. Prostej, Różanej, Piastowskiej czy Szosie Chełmińskiej.

20130213_100653

W ofercie znajdują się również dwa forty B-33 przy ul. Polnej i C-81 przy Starej Drodze, a także garaż przy ul. Międzymurze, miejsca parkingowe przy ul. Gagarina, pomieszczenia gospodarcze przy ul. Rolniczej i teren użytkowy przy ul. Winnej.

ZGMPrzetargi, ofertyNabór ofert na wynajęcie nieruchomości Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu lokali użytkowych, fortów, a także miejsc parkingowych, terenu użytkowego i pomieszczeń gospodarczych. Na Państwa oferty czekamy do 20.11.2013r. W ofercie prosimy określić wysokość proponowanej stawki czynszu za 1m2 netto oraz rodzaj planowanej działalności. Warunkiem dopuszczenia do naboru ofert jest...ZGM Toruń