Miasto dbające o finanse mieszkańców

Roman Bicki, Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu został uhonorowany wyróżnieniem Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Wyróżnienie zostało przyznane za skuteczne działania na rzecz ochrony finansów samorządowych. Jak zaznaczono, toruński ZGM czynnie uczestniczy w systemach wymiany informacji gospodarczych, korzystając z Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor. Dzięki temu dba o finanse mieszkańców oraz poprawia bezpieczeństwo gospodarcze regionu.

 

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/BIG.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/BIG.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościMiasto dbające o finanse mieszkańców Roman Bicki, Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu został uhonorowany wyróżnieniem Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wyróżnienie zostało przyznane za skuteczne działania na rzecz ochrony finansów samorządowych. Jak zaznaczono, toruński ZGM czynnie uczestniczy w systemach wymiany informacji gospodarczych, korzystając z...ZGM Toruń