Rusza konkurs na „Najlepiej zagospodarowany gminny lokal użytkowy”. Konkurs skierowany jest do organizacji pożytku publicznego oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy wynajmują gminne lokale użytkowe (forty) na potrzeby prowadzonej działalności. Propozycje mogą wnosić zarówno najemcy lokali i fortów, jak i wszyscy mieszkańcy Torunia. Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia 2013r., natomiast laureata konkursu poznamy 30 września 2013r.

Plakat_A4

– Jest to nowy pomysł. Wpisuje się on w propozycje programu Restart. Chcemy pokazać najładniejsze lokale gminne, nagrodzić tych, którzy o nie dbają i promować najatrakcyjniejsze lokale w Toruniu – mówi dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej Roman Bicki. – ZGM ma w zarządzie 413 lokali, w tym 101 na Starówce. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Torunia do zgłaszania propozycji.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją pocztą elektroniczną na adres:sekretariat@zgm.torun.pl lub dostarczyć do siedziby ZGM przy ul. Grudziądzkiej 159B. Termin przyjmowania propozycji upływa 31 sierpnia 2013 roku.

konkurs_4

Przedmiotem konkursu jest wybór najlepiej zaaranżowanego wnętrza/przestrzeni wokół lokalu użytkowego lub fortu wynajętego z zasobu Gminy Miasta Toruń – Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Konkurs ma charakter otwarty i jednoetapowy.

Jedna osoba może wskazać kilka pretendujących do nagrody lokali lub fortów. Wśród osób zgłaszających swoje propozycje, wylosowanych zostanie 5 kompletów upominków.

Laureata konkursu wyłoni powołana Komisja Konkursowa, która oceniać będzie m.in.  atrakcyjność wystroju wewnątrz na zewnątrz lokalu, przystosowanie lokalu do potrzeb osób niepełnosprawnych, terminowość uiszczania czynszu.

Nagrodą dla laureata konkursu będzie:

  • prawo do używania przez rok tytułu „Najlepiej zagospodarowany gminny lokal użytkowy”
  • certyfikat do ekspozycji we wnętrzu lokalu
  • roczne zawieszanie opłat czynszowych pobieranych przez ZGM za jedną tablicę (baner reklamowy) o powierzchni do 18,00m2.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Konkurs.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Konkurs.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościRusza konkurs na „Najlepiej zagospodarowany gminny lokal użytkowy”. Konkurs skierowany jest do organizacji pożytku publicznego oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy wynajmują gminne lokale użytkowe (forty) na potrzeby prowadzonej działalności. Propozycje mogą wnosić zarówno najemcy lokali i fortów, jak i wszyscy mieszkańcy Torunia. Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia 2013r., natomiast...ZGM Toruń