Forty do wynajęcia

Poszukujmy najemców na kilkanaście schronów, którymi administruje Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu. Nieruchomości mają od kilkudziesięciu do kilkuset metrów powierzchni.

Oferta Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej na najem obiektów należących do zespołu fortyfikacji pierścienia zewnętrznego Twierdzy Toruń dostępna jest teraz na stronach internetowych Biura Obsługi Inwestora UMT.

Do wynajęcia są nieruchomości w różnych częściach Torunia: przy ul. Akacjowej, Włocławskiej, Lipnowskiej, Chrobrego, Fabrycznej, Polnej, Rydygiera, Wałach gen. Sikorskiego, Szosie Lubickiej.

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/FortySchrony.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/FortySchrony.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMPrzetargi, ofertyForty do wynajęcia Poszukujmy najemców na kilkanaście schronów, którymi administruje Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Toruniu. Nieruchomości mają od kilkudziesięciu do kilkuset metrów powierzchni. Oferta Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej na najem obiektów należących do zespołu fortyfikacji pierścienia zewnętrznego Twierdzy Toruń dostępna jest teraz na stronach internetowych Biura Obsługi Inwestora UMT. Do wynajęcia są nieruchomości...ZGM Toruń