Festyn na Olsztyńskiej

Już w najbliższą sobotę, 10 maja na społecznym boisku sportowym przy ul. Olsztyńskiej odbędzie się festyn rodzinny. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 20.00. Poprowadzi ją Agnieszka Korzeniewska i Zbigniew Jaskólski.

Organizatorami festynu są: Rada Okręgu Bielawy-Grębocin przy współudziale Radnego Miasta Torunia Jana Ząbika, ZGM, MOSiR, MOPR, Staż Miejska, Policja, Staż Pożarna, Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UMT, Szkoła Podstawowa Nr 31 i 35 oraz Parafia pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie.

W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w turnieju rycerskim i rowerowym. Zorganizowany zostanie również mecz piłki nożnej i koszykówki oraz wspólne sadzenie drzew. Oprócz tego będzie można bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienie. Zorganizowany zostanie również pokaz udzielania pierwszej pomocy medycznej. Swoje umiejętności zaprezentuje toruńska drużyna futbolu amerykańskiego Angels Toruń. Na koniec festynu wspólnie będziemy bawić się przy rytmach muzyki. W trakcie festynu będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami.

festyn -plakat

https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Festyn.jpg?fit=120%2C91&ssl=1https://i0.wp.com/www.zgm.torun.pl/wp-content/uploads/2015/11/Festyn.jpg?resize=120%2C91&ssl=1ZGMAktualnościFestyn na Olsztyńskiej Już w najbliższą sobotę, 10 maja na społecznym boisku sportowym przy ul. Olsztyńskiej odbędzie się festyn rodzinny. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 20.00. Poprowadzi ją Agnieszka Korzeniewska i Zbigniew Jaskólski. Organizatorami festynu są: Rada Okręgu Bielawy-Grębocin przy współudziale Radnego Miasta Torunia Jana Ząbika,...ZGM Toruń